Jelgavas iela 1, Daugavpils, LV-5404  |    +371 65407380

PRODUKCIJA

Metāla jumti "BALEXMETĀLA"

"BALEX METAL" ir viens no lielākajiem tērauda celtniecības materiālu ražotājiem Polijā. Piedāvājumā ir dažādu profilu un krāsu jumtu segumi un ūdens novadīšanas tekņu sistēmas no augstvērtīga tērauda. 

  • Dakstiņveida profils "Spektrum"
  • Trapecveida profils
  • Klasika

Materiālus piegādājam objektā visīsākajos termiņos jebkurā Latvijas vietā par saprātīgu cenu. Maksa par piegādi var būt atkarīga no piegādājamā materiāla tipa, tā daudzuma un attāluma līdz objektam, kā arī no izkraušanas tipa (vai ir nepieciešama mašīna ar manipulatoru vai arī iespējams iztikt bez tā).

Ūdens noteku sistēmas

Piedāvājam dažādu formu teknes, notekas. Detaļas izgatavojam no cinkotā skārda un no rūpnieciski krāsota skārda ar PE vai PURAL pārklājumu.
Piedāvājam divu veidu ūdens noteku sistēmas:

  • apaļā ūdens noteku sistēma,
  • profilēta ūdens noteku sistēma.

Jumta logi "Velux"

"VELUX" produkcijas klāstā ir ļoti liels variāciju skaits, kas dod klientiem plašas iespējas izvēlēties sev piemērotāko risinājumu! Mēs šos produktus ne tikai rādām informatīvajos materiālos, bet arī ražojam un piegādājam saviem klientiem. Pasūti preci šodien, saņem rīt un iebūvē parīt!

Energoefektivitāte
Arhitektiem un māju ražotājiem "VELUX" ir pazīstams kā energoefektīvu produktu piegādātājs. Aukstās ziemās mājās būs silti. Jumta logi ar teicamu siltumizolāciju – pat līdz 0,61 W/(m2K), montāžas produkti drošai iebūvēšanai, žalūzijas – aizsardzībai no karstuma vasarā un papildus siltumizolācijai ziemā. Rezultātā mājās ir optimāls enerģijas līdzsvars.

Skārda izstrādājumi

Izgatavojam jebkuras sarežģītības detaļas no skārda, nerūsējošā tērauda, vara u.c. Skārda izstrādājumu savienojumu vietas tiek valcētas, kas garantē lielāku mehānisko stiprību un hermētiskumu (skārda izstrādājumi, kuriem savienojumu vietas savienotas tikai ar kniedēm, – skārda izstrādājumi ar zemāku kvalitāti).