Jelgavas iela 1, Daugavpils, LV-5404  |    +371 65407380

JUMTA LOGI "VELUX"

Jumta logi "Velux"

Ražots Dānijā

Pirmais "VELUX" jumta logs tika izgatavots Dānijā 1942. gadā. Šobrīd "VELUX" ir pasaulē pazīstamākais jumta logu ražotājs un viens no stiprākajiem zīmoliem būvniecības nozarē. "VELUX" zīmolu pazīst un ciena arhitekti, celtnieki, tirgotāji un māju īpašnieki. Latvijā "VELUX" zīmols ir pārstāvēts jau 20 gadus. "VELUX" jumta logi tiek radīti Dānijā, tiem piemīt dāņu kvalitāte un skandināvu dizains.


Liela izvēle 

"VELUX" produkcijas klāstā ir ļoti liels variāciju skaits, kas dod klientiem plašas iespējas izvēlēties sev piemērotāko risinājumu! Mēs šos produktus ne tikai rādām informatīvajos materiālos, bet arī ražojam un piegādājam saviem klientiem. Pasūti preci šodien, saņem rīt un iebūvē parīt!


Energoefektivitāte 

Arhitektiem un māju ražotājiem "VELUX" ir pazīstams kā energoefektīvu produktu piegādātājs. Aukstās ziemās mājās būs silti. Jumta logi ar teicamu siltumizolāciju – pat līdz 0,61 W/(m2K), montāžas produkti drošai iebūvēšanai, žalūzijas – aizsardzībai no karstuma vasarā un papildus siltumizolācijai ziemā. Rezultātā mājās ir optimāls enerģijas līdzsvars.


Starptautiski atzīts dizains 

"VELUX" produktu izstrādē piedalās starptautiski atzīti dizaineri. Karims Rašids (Karim Rashid) ir radījis dizainu "VELUX" žalūzijām, savukārt Ross Lovgrūvs (Ross Lovegrove) – gaismas tunelim. Jumta logi Velux - Latgales Jumiķis SIA Daudzi "VELUX" produkti ir saņēmuši apbalvojumus par inovatīvu dizainu. Piemēram, gaismas tunelis ir saņēmis tādas starptautiskas balvas kā Batimat Design (2009. gads, Francija) un Red Dot Design Award (2010. gads, Vācija), slēģis – iF Product Design Award (2011. gads, Vācija), dizainera žalūzijas – GOOD DESIGN (2012. gads, ASV).